Jak kupić zdjęcia / Regulamin

Regulamin korzystania z serwisu / Jak kupić zdjęcia / Cennik


Uwagi ogólne

Prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia umieszczone na tej stronie chronione są prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora - FOTOGRAFIX Wojciech Konopka. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania zdjęć bez uzykania odpowiedniej licencji. Jakiekolwiek wykorzystanie dowolnego ze zdjęć w inny sposób jest pogwałceniem własności intelektualnej i jest niniejszym zabronione.

Licencja

Zdjęcia przeznaczone są dla wszelkiego typu wydawnictw, agencji reklamowych, portali internetowych i wszystkich firm które w swojej pracy wykorzystują fotografie, np. do celów reklamowych. Osoby prywatne mogą także kupować zdjęcia na takich samych zasadach jak firmy, fundacje i wszelkiego typu instytucje.
Informacja o licencji umieszczana jest na fakturze którą otrzymuje każdy kupujący.

Ceny

Ceny zdjęć zależne są od sposobu wykorzystania i ilości zamówionych sztuk i zaczynają się:
- od 5 PLN - publikacja w Internecie
- od 50 PLN - do druku
Podane ceny są cenami do zapłaty, firma jest zwolniona z VAT na podstawie artykułu 113 ust. 1 i 9 ( zwolnienie podmiotowe ) ustawy o podatku VAT.


Jak zamawiać zdjęcia.

Zdjęcia przeznaczone do sprzedaży umieszczone są w zakładce 'Bank zdjęć', podzielone na poszczególne kategorie i galerie.

Fotografie można zamówić na dwa sposoby ( nie wymagamy zakładania specjalnych kont klienta w serwisie ).

* E-mailem na adres info@fotografix.pl, w e-mailu należy podać:
- nazwę pliku/ków ( widoczne w szczegółach każdej fotografii )
- przeznaczenie zdjęć ( do druku lub do publikacji w Internecie )
- sposób wykorzystania ( nazwa publikacji, nakład, okładka, itd. - nazwa portalu internetowego )
- dane do faktury, telefon, e-mail

* Korzystając z systemu zamawiania zdjęć na stronie internetowej
- w szczegółach zdjęcia należy zaznaczyć przeznaczenie fotografii ( do druku lub do Internetu ) i potwierdzić zamówienie klikając w przycisk 'DODAJ DO ZAMÓWIENIA' - lista wybranych fotografii jest widoczna w panelu bocznym strony.
- po wybraniu wszystkich zdjęć należy potwierdzić wybór klikając w przycisk 'DO ZAMÓWIENIA' widoczny pod listą wybranych zdjęć w panelu bocznym ( pojawia się pełna lista zamówienia z której można ewentualnie usunąć niektóre pozycje )
- następnym krokiem jest wypełnienie i zatwierdzenie formularza z danymi do faktury ( te dane nie są przechowywane w serwisie, przetwarzane czy też przekazywane podmiotom trzecim, służą jedynie do celów księgowych i do ewentualnego kontaktu w celu uzgodnienia sposobu dostawy ), po wypełnieniu i zatwierdzeniu mamy wgląd w całość zamówienia które przesyłane jest za pomocą przycisku 'Wyślij zamówienie' - kopia e-maila jest wysyłana na adres podany w formularzu.

UWAGA !!!
Wysłanie formularza nie jest potwierdzeniem zamówienia zdjęć w naszym serwisie, potwierdzeniem zamówienia jest opłacenie faktury proforma jaką wysyłamy na adres e-mail podany w formularzu po dokonaniu wyceny zamówionych fotografii.
Zdjęcia wysyłane są do zamawiającego za pomocą poczty elektronicznej, konta FTP lub na płytach CD / DVD od razu po zaksięgowaniu płatności na koncie serwisu.